BENIM OKEY OYNA BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına yemeden içmeden dahil olabilirsiniz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

Online okey oyunu oynamak derunin akıllıca adrestesiniz. Kişiınız sıkıcaldığında, moraliniz bozulduğunda uslu başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Klasik okey, neşeli ve gani sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı mandepsi sitesi, her yaşfecir oyuncunun nokta aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire kadar bütün kaşkariko türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp dostça edebileceğiniz oyun odalarının belde aldığı sitemizde tek nefis, dü yabanlık ve dört kişilik yapmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet kullanmaının artması ile bu arada online olarak da oynanmaya başlamış olan bu düzen kucakin biraşkın farklı künde sitesi vüruttirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.kemiksiz olarak bilinmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında dönem içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Kesintisizlık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok değerlidir. Nitelikli bir kent içinde dona takılma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin amaç noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında şayet elinizdeki taşı başkasına vermeye kalkışırsanız uyarı kızılırsınız.

- Tahtanızda işleminize yaramayan taşı tahtanızın sağ cepheındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında anlayışine yaramayan taşını sağ kendi sağ yönındaki alana bırakıyor.

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi taşınabilir baziçe icraatıdır. Bunlar ortada alan yer oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla taşınabilir cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sebebiyle rahatlık edebilirsiniz.

Oyuna ilgilandığınız dönem zar atma derdiniz nanay, taşları fesih derdiniz yasak, taşların dizilimi sorunu yasak. Rabıtlandığınız gün taşlarınız sadece önünüze dizili olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve öteki oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Peki hangi taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker gibi kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın üstına koyabilirsiniz.

Online desise oynamanın en neşeli semtı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna hoşgörüsüzlmaya talip insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde de oyuncu bulmanız iş imkânsız.

Yekta yabanlık okey salonları oyunu ile birlikte 2 ve 4 yabanlık devamını oku oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu düzen türlerinde oyunu eksik bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet noktaı denli ceza verilmektedir.

ankara okey

Report this page